Combi Works runs on AirFaas and all our partners can login here to follow shipment status, orders, quotations, delivery and quality performance and stock status.

Optimeeritud

Normaalne

Raske

Combi Works

Tooted

Combi Works pakub laias valikus tooteid vastavalt kasutusotstarbele ja esitatud nõuetele. Turu vajadusest lähtuvalt parendame olemasolevaid ja arendame välja uusi tooteid, samuti pakume eritellimuste võimalust kliendi mõõtmete ja logoga toodetele.

Combi Works disainib, toodab ja turustab valumalmi tooteid, mis põhinevad sihtturu vajadustele. Toodete disainimisel me järgime kehtivaid standardeid, EN124 1994 ja EN124-2 2015. Tooted on inseneeritud lähtuvalt nende kasutusotstarbest ja valmistatud kõige sobilikumatest materjalidest. Meie tootevalik on unikaalne – peamisi tooteid pakume 3 erineva versioonina – optimiseeritud (Optimized), standard (Normal) ja eriti tugev (Heavy) ning lisaks erimudelid vastavalt kohaliku vee-ettevõtte (nt. Tallinna Vesi) või omavalitsuse nõuetele (nt. Tallinna A1, B2, C3 klassi teedel).
Meie tootevalikust leiab ümara kujuga kaevuluugid läbimõõduga 160mm kuni 900mm, nelikant krae ja kelikant või ümara luugiga, maakraani kaped W või G tähisega või neutraalsed, väikesed ja suured neeluluugid. Enamus tooteid me pakume ka koos teleskoobitoru (SN1 või SN2) paigaldusega.

Peakontor

Rootsi

EESTI

Leedu

Hiina

India

crosschevron-down