Combi Works runs on AirFaas and all our partners can login here to follow shipment status, orders, quotations, delivery and quality performance and stock status.

Combi Works

Juhtkond

Meie juhatus on valitud Combi Works'i laienemise ja arendamise oluliseks osaks.

Kalle Reponen

on aktiivne juhatuse liige paljudes ärioganisatsioonides ning varem on ta olnud Metso Corporationi asepresident ja juhatuse liige, MCF Corporate Finance'i partner, Nordea Corporate Finance'i direktor ja Metra (Wärtsilä) korporatsiooni asepresident.

Jorma Turunen

Jorma on doktorikandidaat ning tal on juhatuse esimehe kogemust rohkem kui 30 ettevõtte ja organisatsiooni juhatusest, nii esimehe kui ka liikmena. Eelmiste juhatuse esimeeste ametite hulka kuuluvad nt. Mobitele Oy, Infonet Finland Oy, Finex Oy, Entre Marketing Oy, PRH (Soome patendiamet) ja Metex Foundation. Jorma on ka Soome Kasvuryhmä (kasvusooviga ettevõtete võrgustik) kaasasutaja.

Edward Blomstedt

Edward on Combi Works´i tegevjuht ja oli ka AirFaasi looja. Ta on ka digitaalseerimise rahvusvaheliselt tuntud eestkõneleja. Edwardil on magistrikraad tööstusjuhtimises ja masinaehituses Helsingi Tehnikaülikoolist (praegu Aalto Ülikool). Tema kirg on võimaldada targemat revolutsiooni tootmises rohelisema tuleviku nimel. Ta valiti aasta nooreks ettevõtjaks Soomes aastal 2010.

Robert Blomstedt

Robert on Combi Works´i asutajate perekonna liige ning tehniline jõud Combi Works ja AirFaas ainulaadsete süsteemide väljatöötamisel. Robert on õppinud rahvusvahelist logistikat ja ärijuhtimist Helsingi Arcada polütehnilises koolis. Roberti valdkonnaks on logistika ja SCM (Supply Chain Management) lahendused.

Peakontor

Rootsi

EESTI

Leedu

Hiina

India

Social media

Navigation

crosschevron-down