Combi Works runs on AirFaas and all our partners can login here to follow shipment status, orders, quotations, delivery and quality performance and stock status.

Combi Works

Meist

Infokast

ASUTATUD

2005

KÄIVE

16 MEUR

TÖÖTAJAID

27 inimest

TUNTUD KUI

Turuliider Eestis ja Soomes. Märkimisväärse turuosaga Rootsis, Lätis ja Leedus

Missioon

Kaasajastada ja digitaliseerida infrastruktuur ja pakkuda tooteid, mis toetavad kogukondi ja kaitsevad planeeti

Väärtuspakkumine

Katame jätkusuutlikult

Digitaalne

Combi Works töötab AirFaasi hankesüsteemil. Kõik partnerid saavad sisse logides täieliku vaate tellimustele, saadetistele ning kõikidele projekti ja tootmisega seotud andmetele lihtsalt, et hõlbustada nähtavust ja jälgitavust. Alati kättesaadav. Meie meeskond aitab teid hea meelega sisselogimisega

Jätkusuutlikkus

Jätkusuutlikkust on mitmel erineval kujul. Kõige ilmsem; sõita rohelise autoga, suunata akud ringlusse. Kuid kõige tõhusam mõju avaldub sageli nähtamatutes tootmis- ja turustusvaldkondades. Combi Works alternatiivse tootmise süsteem on hädavajalik lahendus säästva tootmise suurteks täiustusteks. Teeme kõvasti tööd tootmisotsuste parandamiseks, muutes jätkusuutlikkuse loomulikuks ja sügavamaks osaks tarneahela valikutest.
Töötades nii Aasias kui ka Euroopas ja kontrollides väga laiaulatuslikke tarneahelaid, on meil Combi Works'is keskne positsioon, et mõjutada tarneahela valikuid ja tuua ringmajanduse põhimõtted paljude tootjate fookusesse.

Kasutades AirFaasi hankesüsteemi on Combi Works´il võimalik jälgida süsiniku jalajälge kogu tarneahelas. Meie plaan on koostada klientidele jätkusuutlikkuse plaanid ja järgida süsiniku jalajälge, toetades samal ajal selle vähendamist.

Peakontor

Rootsi

EESTI

Leedu

Hiina

India

crosschevron-down