Combi Works runs on AirFaas and all our partners can login here to follow shipment status, orders, quotations, delivery and quality performance and stock status.

September 14, 2021 by Ivo Künnapuu

Robert Blomstedt jätkab karjääri väljaspool Combi Worksi

share this news article:

Combi Works teatab uhkusega, et üks selle asutajapartneritest Robert Blomstedt on nimetatud tarkvarafirma AirFaas Oy tegevjuhiks. Ta lahkub 20. septembril Combi Worksi tegevmeeskonnast, kuid jätkab oma seisukohtade ja nägemuse jagamist meie ettevõtte direktorite nõukogus.

Combi Works on viimastel aastatel oluliselt kasvanud ja keskendunud kahele segmendile: Infra tooted ja tootmisteenused. Combi Works'i tegevmeeskond on muutunud tugevamaks ja on valmis jätkama ilma Robertita.

„Mulle on meeldinud Combi Worksis töötatud aastad ja olen uhke meeskonna üle, kes jätkab nüüd ka ilma minuta. Oleme loonud suurepäraseid tooteid, selgeid protsesse ja tunnen, et olen kogu oma oskusteabe ja kogemuse Combi Works meeskonnale edasi andnud, ”kommenteerib Robert.

Combi Works on 2021. aastal jõudsalt kasvanud ja on tugevdanud oma tegevjuhtkonda uute talentidega, kes on aasta jooksul tööle võetud. Viimane teade oli Steven Hudsoni alustamine kvaliteedijuhina.

„Robert on viimastel aastatel juhtinud Infra toodete segmenti ja aidanud kaasa meie ettevõtte arendamisele. Meil on väga hea meel näha, et tema annet hinnatakse, ja usume, et see on tema jaoks suurepärane karjäärivõimalus, ”kommenteerib Edward Blomstedt uudiseid.

Peakontor

Rootsi

EESTI

Leedu

Hiina

India

crosschevron-downchevron-right